Мистецько-освітні подорожі здобувачів освіти ЗП(ПТ)О Вінниччини

26 березня 2025 року 22 здобувачі освіти Гущинецьке Училище у супроводі заступника директора з навчально-виховної роботи Юлії Стасюк та соціального педагога Катерини Зубчук відвідали Вінницький обласний краєзнавчий музей, Вінницький обласний художній музей/Regional Art Museum of Vinnytsia, Музей М.М.Коцюбинського та Вінницьку вежу.
Захід проходив в рамках мистецько-освітньої програми «Подорож крізь віки», яку ініціював Вінницький ДЦЕВУ ПТНЗ за участю методиста художньо-естетичного напрямку Валентини Іванової.
Здобувачі освіти ознайомились з оновленими виставками художнього музею, серед яких особливо вразила "Нові сенси" педагога Людмили Бондар. В експозиції презентовано художньо-текстильні композиції, котрі помітно відзначені символічними алегоріями. Сюжетно-декоративні зображення та авторський метод розпису української хустки не залишив байдужими молодь, яка була здивована різноманіттям кольорів та технік у експонатах майстрині. Людмила Бондар, наша землячка, була нещодавно нагороджена Дипломом книги рекордів України за збереження трипільського орнаменту та відображення фрагментів історичних подій і трагічний історій, пов’язаних з нинішньою війною.
Ольга Ізмайкова, науковий секретар, провела присутніх по усім виставковим залам та надала вичерпну інформацію про історичні експонати Художнього музею.
Вінницька вежа завжди була цікавою локацією для знайомства учнівської молоді з історією міста Вінниці. Вежа Артинова вважається символом міста, історичною спорудою та має свій експозиційний простір і оглядовий майданчик.
Відкритий простір Літературно-меморіального музею Михайла Коцюбинського сонячно і гостинно зустрічав учнівську молодь. Науковий співробітник музею Лисенко Яна, провела здобувачів освіти весняними стежками життя письменника та ознайомила їх з цікавими фактами біографії Коцюбинського. Також екскурсанти відвідали реставрований будиночок письменника та ознайомились з історичними експонатами, які в ньому зберігаються.
Тетяна Войнаровська, старший співробітник Краєзнавчого музею, продовжує знайомити учнівську молодь з виставкою «УКРАЇНИ ЩИТ», яка відтворює історичні події Революції Гідності та російсько-української війни. Розповіді живих історій про знайомих та рідних людей, яких ми втрачаємо упродовж багатьох років, не залишають байдужими нікого та залишаються навічно в нашій пам’яті.
Щиро дякуємо адміністрації закладу Гущинецьке Училище, профспілковій організації та особисто директору закладу Гаврилюку Володимиру Олександровичу за чудову організацію поїздки, забезпечення транспортом і смачним обідом усіх учасників подорожі, у якій взяли участь саме незахищені категорії здобувачів освіти: діти з малозабезпечених сімей, учасників бойових дій, зниклих безвісті та сироти.
До нових зустрічей та нових пригод!
Поділитися:
Дивитись більше:
02.04.2025
01 та 02 квітня 2025 року Вінницький обласний краєзнавчий музей відвідали 30 здобувачів освіти...
01.04.2025
Протягом березня 2025 року Вінницьким державним центром естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних...
01.04.2025
У березні 2025 року Вінницьким державним центром естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів...
27.03.2025
27 березня 2025 року Вінницький державний центр естетичного виховання учнів ПТНЗ провів обласний семінар бібліотечних...
ТЕЛ.:
Адреса:
м. Вінниця, вулиця Князів Коріатовичів, 3
Вінницький державний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів:
GPS: 49.232811536025, 28.480270684086
Вінницький державний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів:
GPS: 49.232878090988, 28.480318963848

Вінницький державний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів

Вінницький державний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів

Вінницький державний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів

Вінницький державний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів
Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжрядковий інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування